REZERWACJA NA 2022 JUŻ WKRÓTCE!

Paula & Tomasz

Profesjonalizm w każdym calu a zarazem wspaniała atmosfera, która jest bardzo ważna w tym dniu. Magda w nienachalny sposób potrafi uchwycić każdy najważniejszy moment i uwiecznić na przepięknych zdjęciach. Wspaniałe wyczucie stylu, estetyka zdjęć jest zachwycająca. Co tu dużo mówić, Magda po prostu robi to z klasą, wystarczy spojrzeć na portfolio. Poza tym jest bardzo kontaktową i miłą osobą więc każdy z nią znajdzie wspólny temat, idealnie potrafi trafić w gusta klienta, więc nie ma mowy o niezadowoleniu ze ślubnych zdjęć, na żadnych zdjęciach nigdy nie wyszłam tak dobrze, jak na tych z jej ręki. Wszystkich przyszłych Państwa Młodych zachęcam do współpracy z Magdą, ciężko trafić lepiej! 

Sylwia & Karol

Najlepsza Pani Fotograf pod słońcem! Zdjęcia zrobione z pasją, piękne i profesjonalne. Spostrzegawcze oko wychwyci najpiękniejsze i najdrobniejsze detale. Jestem zachwycona współpracą i szczerze polecam!

Joanna & Szymon

Najlepszy fotograf na świecie! Madzia jest bacznym obserwatorem wydarzeń, pozwala czuć się swobodnie (zarówno parze młodej jak i gościom), nie jest natarczywa i doskonale towarzyszy w tym ważnym dniu. Nie robi sztucznych zdjęć, nie każe się ustawiać na baczność, po prostu dokumentuje wszystko takie, jakim jest- naturalnie!

Aleksandra & Arkadiusz

Przepiękne Zdjęcia! Kobieta stworzona do Fotografowania ?? Polecam! ?