Witaj!
 


Nazywam się Magda Madej, jestem fotografem ślubnym By My Side Photostories. Fotografia ślubna to dla mnie nie tylko Wasze emocje, ale również moje. Każdy ślub to osobna przygoda, a towarzyszenie Młodym Parom podczas ich uroczystości to ogromna dawka dreszczu pozytywnych emocji, które noszę w sobie jeszcze długo po każdym ślubie.

Podczas reportażu zawsze staram się zwrócić szczególną uwagę na Wasz nastrój, uczucia które Was łączą oraz detale, które sprawiają, że każda historia nabiera indywidualności i intymności. W fotografii ślubnej szukam romantyzmu, ponadczasowości i klasyki - to według mnie składniki, które sprawiają, że każde zdjęcie, oglądane nawet za kilkadziesiąt lat nie straci na wartości. Moje zdjęcia to mieszanka estetyki fine art weddings i klimatów vintage. Ciepłe, ale naturalne barwy, romantyczne zacięcie i kobiecy punkt widzenia to moje narzędzia pracy.

Wasz wymarzony dzień jest przede Wszystkim o Was i Waszych bliskich, ale także trochę o mnie. I choć uwielbiam ze swoim aparatem być integralną częścią całego dnia, to nie jestem reżyserem. Zawsze podążam za Wami, poddaje się chwili, ale dokumentuję wydarzenia tak jak ja je widzę i kiedy trzeba - służę pomocą. 

Fotografia to dla mnie 100% życia zawodowego. Na co dzień zajmuję się fotografią komercyjną, modową oraz beauty, stąd w moim portfolio możecie znaleźć lookbooki oraz kampanie reklamowe dla projektantów i artystów z branży ślubnej oraz publikacje w  magazynach . 

Jeśli podoba Wam się moja estetyka i przekonuje moje podejście do pracy - bardzo chętnie zostanę Waszym fotografem. 
Spotkajmy się na pyszną kawę i poznajmy! 

Pracuję głównie w Lublinie i w Mielcu (woj. podkarpackie), ale jestem dostępna w całej Polsce.

Zapisy prowadzę wyłącznie na rok do przodu, W tej chwili trwa booking terminów na sezon 2021.

Zapisy na każdy kolejny rok zaczynają się początkiem (luty/marzec) bieżącego roku.

Zawsze odpowiednio wcześniej pojawia się informacja o otwarciu kalendarza.

Wszystkie pytania kierujcie przez formularz na stronie :)
Dziękuję!

 

 

 

By My Side is all about stories. Photostories about You and Your feelings. 
My name is Magda Madej and I'm a photographer. Wedding, Bridal & Lovestories with strong retro and feminine vibes. 
If You like my works and aesthetic feel free to book me.

 
I work wherever my camera takes me. We've been together in Bejing, Western Australia, Amalfi Coast, Como Lake, Lanzarote and many more. 
I'm based in Poland, but available worldwide.